Kategorie obsahuje veškeré informace o odpadovém hospodářství obce - zahrnuje sběrný dvůr odpadů, třídění odpadů doma, skládku u Výzkumu, informace o svozech, svozové firmě a veškeré další informace o odpadech.


 

Získejte přístupové údaje na portál, kde si můžete zjistit stav třídění a informace o svozu odpadů z Vaší domácnosti (z Vašeho čísla popisného). Také si zkontrolujte, zda jsou správně přiřazeny RFID Vašich popelnic k píslu Vašeho domu!  

Pokud chcete získat přístupové údaje na portál nasepopelnice.cz, kde se dozvíte stav třídění odpadu ve Vaší domácnosti a další informace o svozu odpadů, ozvěte se místostarostovi (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo tajemníkovi (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), nejlépe e-mailem. Po nahlášení jména, příjmení a Vašeho čísla popisného obdržíte přístupové jméno a heslo.

Na portálu se dozvíte informace o konkrétním svozu každé svozové nádoby, včetně přesného času odvozu, stavu naplněnosti. Dále zde zjistíte podíl vytříděného odpadu ve Vaší domácnosti a průměr za obec.

Současně můžete přes tento portál posílat reklamace, pokud by Vaše popelnice nebyla vyvezena nebo pokud by byly jakékoli jiné problémy se svozem.

 

Odkaz na portál nasepopelnice.cz - informace o třídění odpadů
 

Jak správně třídit odpad

Podrobné informace se dozvíte na stránkách www.jaktridit.cz. Důležitá připomínka: Kartonové obaly dávejte do žlutých nádob (plasty).

jak tridit

Zpět nahoru