Kategorie obsahuje texty hlášení obecního rozhlasu.

Zasílání Hlášení obecního úřadu na email ve formátu html si můžete objednat prostřednictvím připraveného formuláře zde, nebo případně na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

Pošta Hrušovany u Brna přijme od 1. listopadu 2022 na plný úvazek poštovní doručovatelku. Zájemci se mohou hlásit na tel. čísle 734 876 697.


Cirkus Pacific oznamuje občanům, že ve středu 5. 10. a ve čtvrtek 6. 10., vždy v 17:00 hod., bude hostovat na place u hřbitova. Pokladna bude otevřena hodinu před začátkem programu, děti do tří let vstup zdarma.


Spolek Výhonek zve všechny na tradiční benefiční KUKU festival, který proběhne v neděli 9. 10. od 15 hodin u jurty v Židlochovicích. Těšit se můžete na Dinosauří pohádku, rytmohrátky, workshopy (nejen) pro děti, stánek plný krásných věcí, výborné domácí občerstvení a na koutek „Dej věcem druhou šanci“, do kterého můžete přispět i vy. V odpoledních hodinách zazpívá Marie Puttnerová.


Zítra navštíví naši obec prodejce vajec, pan Prokeš. Bude prodávat na parkovišti u letního kina v 9:45 hod. a na Sídlišti v 10:00 hod. Cena vajec je 70 Kč a 90 Kč za proložku.

Zpět nahoru