Kategorie obsahuje texty hlášení obecního rozhlasu.

Zasílání Hlášení obecního úřadu na email ve formátu html si můžete objednat prostřednictvím připraveného formuláře zde, nebo případně na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

Společnost DAIKIN - výrobce klimatizačních zařízení v Brně hledá nové kolegyně a kolegy, především na pozici Operátor výroby. Nástupní mzda až 30 000 Kč, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené a další benefity. Více informací najdete na kariérních stránkách www.prace-daikinbrno.cz


Zubní ordinace Hrušovany u Brna oznamuje, že z důvodu nemoci je ordinace uzavřena.


V pátek 25. září vás zveme na den otevřených dveří do soukromé exotické zahrady v Přibicích, který se koná od 14 do 18 hodin a v sobotu od 9 do 11 hodin na adrese Přibice 422. Zahrada je plná různých druhů palem, olivovníků, plodících fíkovníků, banánovníků, citrusů, juk, toskánských cypřišů, strelicíí a spousty exotických rostlin. V tyto dny se koná velký výprodej všech rostlin se slevami 15 –  60 %.


Fotbalový klub FK Hrušovany u Brna vás zve v sobotu 26.9.2020 v 11:00hod na utkání juniorek žen LOKOMOTIVA Brno proti Teplicím a v 15:30hod hraje FK Hrušovany u Brna proti Šlapanicím B. Občerstvení zajištěno v místním Sportbaru. 

Go to top