Kategorie obsahuje texty hlášení obecního rozhlasu.

Zasílání Hlášení obecního úřadu na email ve formátu html si můžete objednat prostřednictvím připraveného formuláře zde, nebo případně na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

Pojízdná prodejna porcovny masa z Miroslavi bude zítra, tj. ve čtvrtek 26. května, nabízet v naší obci široký sortiment českého kuřecího, krůtího, kachního, vepřového, hovězího masa a masouzenářských výrobků, dále klobásy, špekáčky, škvařené sádlo, škvarky a nově vejce z farmářského volného chovu. Příjem objednávek na tel. čísle: 777 814 413. Prodej proběhne ve čtvrtek v čase od 10:25 do 10:45 na tržním místě.


Společenství kominíků a topenářů bude v pátek 3. 6. 2022 provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva, revize, kontroly a čištění komínů a kontroly kotlů na plynná paliva. Cena za kontrolu a čištění komínu je 350 Kč, cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350 Kč. Cena za revizi kotle na tuhá paliva je 950 Kč. Zájemci se mohou objednat na telefonním čísle: 608 748 989.


Rodinná firma Nábytek Mikulík ve Vranovicích nabízí volná pracovní místa: asistent marketingu, asistent obchodu a skladník. Více informací na www.nabytek-mikulik.cz.


Exotická zahrada Přibice zve na návštěvu okrasné zahrady plné různých druhů obrovských palem, staletých olivovníků, plodících fíkovníků, juk, cykasů, strelicíí, oleandrů, banánovníků, kaktusů, stromových kapradin, kiwi, granátových jablek a spousty dalších exotických rostlin. Dominantou zahrady je třeba 300 let starý olivovník nebo šestimetrové palmy. Rostliny je možné rovněž zakoupit. Informace najdete také na facebooku Exotická zahrada Přibice. Otevřeno je ve všední dny od 10 do 17 hodin a v sobotu od 9 do 13 hodin.


18. června proběhne v Rajhradě v areálu tamní sokolovny druhý ročník festivalu minipivovarů: 2. Pivní Manifest. Od 15 hodin bude nachystáno 5 minipivovarů, na programu je stand up show Na stojáka a kapela Drink.

Zpět nahoru