Obsazenost Sokecu: PDF  Obsazenost Sportovního areálu : PDF  
Obsazenost Sokecu: Kalendář Obsazenost Sportovní areál : Kalendář
Ceník pronájmů: Ceník 
Rozvrh sportovišť v Excelové tabulce: Rozvrh 

Email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Tel : +420608142542 


Společensko-kulturní centrum Sokec

 
Nově vybudované kulturní centrum, které nabízí možnost pronájmu jak místním spolkům, tak pro komerční využití.

 Hlavní sál

 Prostor o rozměrech 13x21m s parketovou podlahou. Vhodný jak pro sportovní vyžití - aerobic, badminton, tanec, gymnastika, atletická průprava, sokolská všestrannost, atd, tak pro kulturní a společenské aktivity - hudební a divadelní produkce, promítání, besedy, soukromé oslavy, atd. Sál je vybaven podiem, projektorem, ozvučením, kabelovými i bezdrátovými mikrofony. K dispozici je přibližně 120 míst k sezení u stolů.

Hlavní sál Hlavní sál Hlavní sál

 

Velký sál

Prostor v prvním patře o velikosti 6x12m vybavený projektorem a ozvučením. Ideální počet míst k sezení u stolů je asi 40. Vhodný jak pro menší rodinná setkání, firemní školení, menší besedy nebo promítání, tak například pro cvičení yogy nebo obdobné klidnější aktivity.
V patře jsou přístupné šatny, toalety a vybavená kuchyňka - nádobí, příbory, myčka, 2 varné plotýnky, dřezy.
Velký sál Velký sál, projektor Kuchyňka

 Malý sál

Prostor v prvním patře o velikosti 6x6m. Vhodné jako školící místnost nebo cvičební prostor malých skupin. Umístění vedle Velkého sálu, tedy také přístup ke kuchyňce, šatnám a toaletám.

Malý sál Chodba a vstup do sálů Chodba z opačné strany

 Klubovna

Klubovna se nachází mimo hlavní budovu, v prostoru za Sokecem, mezi budovou OÚ a MŠ. Místnost vhodná pro pořádání zasedání, besed, rodinných setkání do počtu maximálně 20 osob. Součástí klubovny jsou toalety a kuchyňka vybavená indukčním vařičem a ledničkou.

klub 1 klub 2 klub 3

 

Sportovní hala Jízdárenská

Velká sportovní hala s umělým povrchem. Velikost ideální pro míčové sporty (volejbal, házená, futsal,...), ale také pro kulturní akce (plesy, koncerty). Nad halou je galerie, kterou lze využít i pro menší soukromé akce.

Pohled na tělocvičnu Tělocvična Galerie

Zpět nahoru