Plán sportovních a kulturních akcí 2018

Únor

14.

Táborníci

Celooddílová schůzka

17.

MS Lípa

Myslivecký ples

17.

SDH

Hostěrádky-Rešov, uzlování

25.

KPOZ

1. vítání občánků

Březen

1.-4.

Táborníci

Zimní výlet Beskydy

3.

SDH

Brno-Bosonohy, uzlování

3.

Sokol

Dětský maškarní bál

3.

Sokol

Workshop - gymnastky gymnastkám

4.

Sokol

Workshop - gymnastky gymnastkám

7.

KPOZ

Oslava MDŽ

17.

SDH

Koválovice, uzlování

24.

Táborníci

Louka plná broučků

Duben

7.

Táborníci

úklid a sběr odpadků

7.-8.

SDH

Jablonec nad Nisou

14.

Obec

Osvobození Hrušovan

21.

Táborníci

Branné závody

28.

Klub rybářů

Rybářské závody - dospělí

28.

SDH

Židlochovice, liga mládeže

29.

Klub rybářů

Rybářské závody - děti

30.

Sokol

Čarodky na sokolovně

 

Komise ŽP

úklid a sběr odpadků

Květen

1.

SDH

Visegradský pohár, Ostrava

15.

KPOZ

Oslava dne matek v DDS

16.

KPOZ

Oslava Dne matek v klubu seniorů

19.-20.

SDH

Okresní kolo Plamen, Přísnotice

26.

Klub rybářů

Jarní rybářská noc

 

Klub rybářů

Exkurze Mendelova univerzita

 

FK 1932

1. termín finále středních škol

Červen

1.

Sokol

MDD

2.

MS Lípa

MDD + posezení s občany

9.

Obec

Železný muž, žena

16.

Sokol

Babské hody

16.

Klub rybářů

Rybářské závody - dospělí

17.

SDH

Krajské kolo dorostu

17.

Klub rybářů

Rybářské závody - děti

24.

KPOZ

2. vítání občánků

26.

MS Lípa

Propagace myslivosti pro školy

29.

Sokol

Ukončení školního roku

30.

Táborníci

Stavění tábora

 

FK 1932

Hurá prázdniny

Červenec

1.

Táborníci

Stavění tábora

4.-21.

Táborníci

Letní stanový tábor

14. - 28.

Mišlenka

Letní tábor

14.

SDH

Brno-Líšeň, 60 m překážek

15.

SDH

Brno-Líšeň, Brněnská věž

Srpen

6.-10.

Táborníci

Příměstský tábor

11.-12.

Táborníci

Bourání tábora

24. - 26.

Sokol

Hrušovanské hody

31.

Klub rybářů

Letní rybářská noc

Září

2.

Klub rybářů

Rozloučení s prázdninami

9.

Lazar

Hrušovanské okruhy

27.-30.

Táborníci

Podzimní oddílový výlet

 

Suchánek- Vrba

vršek - spodek

 

FK 1932

staří páni - starostové Židlochovicka

Říjen

6.

SDH

Hostěnice, Okresní kolo Plamen

21.

KPOZ

3. vítání občánků

27.

Táborníci

Drakiáda

27.

Obec

Koncert Vlasta Redl

28.

Obec

100 let založení republiky

 

FK 1932

2. termín finále střeních škol

Listopad

10.

Táborníci

Výlet

Prosinec

4.

Táborníci

Mikulášská besídka

5.

Obec

Rozsvícení vánočního stromku

18.

KPOZ

Vánoční besídka v DDS

19.

KPOZ

Vánoční besídka pro seniory

20.

KPOZ

Vánoční koncert v kostele, Hruščata

22.

Táborníci

Vánoční besídka

pdfKalendář akcí ke stažení168.51 KB

Nahoru