Domov pro seniory Akátový dům Rajhrad přijme ihned pečovatelku. Vzdělání v oboru se nepožaduje, vítán je kladný vztah k seniorům. Informace podá vedoucí domova na telefonním čísle 776 479 455.


Okresní sdružení hasičů Brno-venkov ve spolupráci s SDH Hrušovany u Brna pořádá dne 15. 6. 2019 od 8:30 za sportovním areálem na ulici Jízdárenská okresní kolo hry Plamen v kategorii přípravek. Přijďte povzbudit naše nejmenší hasiče.


Nábytek Mikulík hledá do svého týmu truhláře pro kompletaci výrobků v sériové výrobě nábytku a pomocného dělníka do výroby. Firma nabízí firemní a zaměstnanecké bonusy, požaduje manuální zručnost a spolehlivost. Dále vás zve na nákup za výhodné výprodejové ceny na prodejně ve Vranovicích.


V sobotu 15. 6. se v Hrušovanech uskuteční "Babské hody". Od 13 hodin bude průvod stárek, ve 13:30 žádost o právo u obecního úřadu, od 16 hodin bude odpolední zábava na sokolovně, spojená s pěveckým vystoupením Hruščat, československou besedou a ochutnávkou místních vín. Od 20 hodin bude večerní zábava. Těšit se můžete na československou besedu a půlnoční překvapení. Hraje Doubravěnka.


Lesní závod Židlochovice nabízí za akční cenu 700 Kč za m3 borové a smrkové dříví ve čtyřmetrových délkách o průměrech 10 - 30 cm. Dříví je částečně suché a bez hniloby. Osobní odběr je možný u obce Kurdějov nebo Diváky. Veškeré dříví je u zpevněných cest. Po domluvě lze také realizovat dopravu za běžné ceny. V případě zájmu se kontaktujte na telefonu 724 525 106. Veškeré kontakty jsou také na webu www.lesycr.cz.


Lékárna oznamuje, že v době od 13. do 28 června bude mezi 12:00 a 12:30 polední přestávka.