Vodárenská a. s. upozorňuje na změnu při zapisování odečtů vodoměrů. Na ulici U Šatavy se bude zapisovat ve středu 18. 7. Děkujeme za pochopení. Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy – rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací – bude přerušena dodávka elektrické energie dne 26. 7. od 7 do 17 hodin na celém Sídlišti včetně garáží.


Firma Alumistr SE hledá pracovníka na pozici Skladník / manipulant. Požadovány jsou: dobré komunikační dovednosti, prozákaznický přístup, vzdělání minimálně s výučním listem, schopnost práce v MS Office a na Internetu, schopnost zvládat i fyzicky náročnější práci, trestní bezúhonnost, spolehlivost a poctivost. Řidičský průkaz sk. B a na vysokozdvižný vozík je výhodou. Firma nabízí zázemí stabilní evropské firmy, zaměstnání na hlavní pracovní poměr, penzijní připojištění, životní pojištění, stravenky, základní nástupní plat 20 tisíc měsíčně a 13. a 14. plat. Náplní práce je manipulační práce ve skladu, práce s počítačem a ručním skenerem, příjem, uskladnění a výdej materiálu do výroby, kontroling, řízení vysokozdvižného vozíku, vydávání zakázek odběratelům, objednávání přepravy. Kontaktní osoba: Martina Mazalová, tel. 720 518 420.


Pěstitelská palírna Svatý Urban v Syrovicích otevřela provoz a nabízí: přípravu kvasu z meruněk - řádné vykvašení a vypálení, přípravu kvasu z jablek a hrušek - tedy drcení, řádné vykvašení a vypálení a nebo vypálení Vámi připraveného kvasu na dvoukotlovém měděném destilačním zařízení. Otevřeno: pondělí 8-15 hod., středa 8-18 hod., sobota dle dohody. Informace na telefonu: 603 326 516.


FK1932 Hrušovany u Brna a Sportbar Vás srdečně zvou na burgrování, které se bude konat v sobotu 21. 7. od 16 hodin. Ochutnáte hamburgery dvouručáky, grilovanou krkovičku, klobásu nebo také kukuřici, pro děti je připraveno malé překvapení. Dobrůtky z grilu můžete zapít speciálem z výběru sládků - Summer Ale od značky Master.

Go to top