Starosta obce svolává veřejné jednání ZO v pondělí 17. 2. 2020 v 18:00 hod. do zasedací místnosti OÚ. Výběr z programu: bezpečnostní zpráva PČR a Obecní policie, zpráva o plnění rozpočtu, zpráva finančního a kontrolního výboru, schválení rozpočtu obce na rok 2020 a další body dle předloženého programu.


Firma HDP Trading s.r.o. se sídlem v Otnicích přijme do provozu kovovýroby pracovníka do trvalého pracovního poměru na obsluhu pásové pily na kov a svářeče pro svařování metodou MIG s praxí. Dále přijme zámečníky pro sestavování ocelových konstrukcí. Požadujeme praxi + nutná znalost výkresové dokumentace.  Nabízíme nadstandardní platové podmínky. Kontaktní osoba: Ing. Petr Pokorný, tel. 774 429 479


Myslivecký spolek Lípa vás srdečně zve na 4. myslivecký ples, který se koná v sobotu 15. února ve 20:00 hodin na místním sportovním areálu. K poslechu a tanci hraje dechová kapela Hornobojani. Cena vstupenky je 200 Kč a je slosovatelná o hlavní ceny v tombole. Předprodej vstupenek probíhá do pátku 14. února na obchodním domě Jiřího z Poděbrad 96.


PENAM, a.s, - mlýn Vojkovice přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici uklízečka provozních budov. Nabízíme zaměstnanecké benefity, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, úvazek 37,5 hodin týdně, nástup možný k 1. 4. 2020. Kontaktní osoba Bohdana Kaňová, tel. číslo 547 428 640, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


Oznamujeme občanům, že odečet elektroměrů bude probíhat do 24.února.

Go to top