Starosta obce svolává veřejné jednání ZO v pondělí 17. 2. 2020 v 18:00 hod. do zasedací místnosti OÚ. Výběr z programu: bezpečnostní zpráva PČR a Obecní policie, zpráva o plnění rozpočtu, zpráva finančního a kontrolního výboru, schválení rozpočtu obce na rok 2020 a další body dle předloženého programu.


Firma HDP Trading s.r.o. se sídlem v Otnicích přijme do provozu kovovýroby pracovníka do trvalého pracovního poměru na obsluhu pásové pily na kov a svářeče pro svařování metodou MIG s praxí. Dále přijme zámečníky pro sestavování ocelových konstrukcí. Požadujeme praxi + nutná znalost výkresové dokumentace.  Nabízíme nadstandardní platové podmínky. Kontaktní osoba: Ing. Petr Pokorný, tel. 774 429 479


Rodinná nábytkářská firma z Vranovic, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici personalistka/personalista. Nabízíme měsíční fixní mzdu, bonusy/prémie, stravenky, přátelský kolektiv. Požadujeme příjemné vystupování, profesionalitu, velmi dobré znalosti na PC. KONTAKT: Petra Venková, mob. 608 746 080 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Firma Nábytek MIKULÍK Vranovice vyhlašuje velký VÝPRODEJ NÁBYTKU A KUCHYŇSKÝCH SPOTŘEBIČŮ na prodejně ve Vranovicích do 3.března 2020, z důvodu uvolnění skladovacích prostor pro novou kolekci. Vybraný sortiment nábytku zlevňujeme až o 80 %. Zveme srdečně zákazníky k výhodnému nákupu ve Vranovicích.


KOVOLIT Modřice přijme nové kolegy na pozici Operátor CNC do nepřetržitého provozu. Práce je vhodná pro muže i pro ženy. Nástupní mzda 23 500 Kč, po zapracování až 28 000 Kč. Nabízíme docházkové odměny, široký výběr dotovaného stravování, 5 týdnů dovolené. Pracoviště v Modřicích s bezproblémovým dopravním spojením. Potřebujete pouze spolehlivost a zdatnost, ostatní vás naučíme. Více informací naleznete na www.kovolit.cz/kariera. Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Oznamujeme občanům, že odečet elektroměrů bude probíhat do 24.února.

Go to top