Firma HDP Trading s.r.o. se sídlem v Otnicích přijme do provozu kovovýroby pracovníka do trvalého pracovního poměru na obsluhu pásové pily na kov a svářeče pro svařování metodou MIG s praxí. Dále přijme zámečníky pro sestavování ocelových konstrukcí. Požadujeme praxi + nutná znalost výkresové dokumentace.  Nabízíme nadstandardní platové podmínky. Kontaktní osoba: Ing. Petr Pokorný, tel. 774 429 479


Myslivecký spolek Lípa oznamuje, že probíhá předprodej vstupenek na 4. myslivecký ples. Cena vstupenky je 200 Kč a je slosovatelná o hlavní ceny v tombole. Vstupenky jsou k prodeji v cukrárně u Mašů na obchodním domě Jiřího z Poděbrad 96.


Český zahrádkářský svaz ZO Hrušovany u Brna Vás srdečně zve na 48. místní výstavu vín s ochutnáváním, kterou pořádá v sobotu 8. února 2020. Zahájení ve 13 hodin, občerstvení zajištěno. Hodnocení vín se koná v sobotu 1. února 2020 ve 13 hodin. Obě akce proběhnou v místním sportovním areálu na ulici Jízdárenská.


Zítra, 28. ledna navštíví naši obec prodejce vajec, pan Prokeš. Bude prodávat na parkovišti u letního kina v 9:45 hod. a na Sídlišti v 10:00 hod. Cena vajec je 60 a 85 Kč za proložku.

Go to top