Oznamujeme občanům, že se mohou informovat na internetovém portálu svozové firmy nebo na obecním úřadě na výsledek svého třídění odpadů v roce 2019, který je rozhodující pro stanovení výše poplatku za odpady. V případě pochybností nebo nesrovnalostí je možné výsledek reklamovat u svozové firmy FCC Česká republika, a to nejpozději do 19. ledna. K pozdějším námitkám nebude přihlíženo.

________________________________________

Upozorňujeme občany, že místní poplatky (za odpady, za psy, za vyhrazené parkovací místo) je možné platit až od 20. ledna 2020, a to na pokladně OÚ v hotovosti nebo platební kartou nebo převodem na účet obce. Podrobné informace naleznete také na webu obce v záložce úřad - obecní poplatky.

________________________________________

Myslivecký spolek Lípa oznamuje, že probíhá předprodej vstupenek na 4. myslivecký ples. Cena vstupenky je 200 Kč a je slosovatelná o hlavní ceny v tombole. Vstupenky jsou k prodeji v cukrárně u Mašů na obchodním domě Jiřího z Poděbrad 96.

________________________________________

FK 1932 Hrušovany u Brna z.s. si Vás dovoluje pozvat na náhradní volební schůzi, která se uskuteční v pátek 17. ledna 2020 od 18 hod. v prostorách Sportbaru. Srdečně zve vedení klubu.

________________________________________

Klub rybářů Hrušovany u Brna zve všechny dětské zájemce o rybaření k návštěvě rybářského kroužku. Kroužek bude určen pro začínající i pokročilé rybáře. Děti poznají spoustu nových věcí, které se týkají života ve vodě a okolo ní, vyzkouší různé rybolovné techniky a naučí se základní pravidla, která je u vody potřeba dodržovat. Kroužek je určen pro všechny zájemce ve věku od 6 do 15 let a je zdarma. Informativní setkání proběhne ve čtvrtek 23. 1. 2020 od 18:00 v rybářské klubovně na Vodárně. V případě zájmu podá informace Milan Kloupar, tel.: 728 227 982, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

________________________________________

Go to top