HORTIS – zahradnické centrum Židlochovice vás zve na Kouzelné vánoce v Hortisu v sobotu 30. listopadu. V 15:00h. vám zazpívají vánoční koledy děti z MŠ Hrušovany u Brna, nabídneme vánoční dekorace a svíčky, pečení a zdobení perníčků, ukázky aranžování adventních věnců a vánočních svícnů, dobroty k jídlu i na zahřátí. Těšíme se na vaši návštěvu.


MYSLIVECKÝ SPOLEK LÍPA OZNAMUJE, ŽE 30. LISTOPADU BUDE PROBÍHAT HON NA DROBNOU ZVĚŘ. ŽÁDÁME OBČANY, ABY DBALI ZVÝŠENÉ OPATRNOSTI PŘI POHYBU MIMO OBEC !!!


 

Rodinná nábytkářská firma z Vranovic hledá nové kolegy do svého týmu na pozici fakturace velkoobchodu. Nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou a možnost profesního růstu. Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost. Kontakt: Petra Venková, mob. 608 746 080 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Strojírenská společnost LasSteel s.r.o. se sídlem v Hrušovanech u Brna hledá zaměstnance na pozice - příprava výroby 
               - operátor CNC laseru a CNC lisu - ve směnném provozu
Nabízíme pracovní vztah na dobu neurčitou, motivační platové ohodnocení a možnost profesního růstu. Požadujeme spolehlivost a ochotu se učit novým věcem. Praxe ve strojírenství je výhodou. V případě zájmu, nás prosím kontaktujte na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 737 034 246


Obecní úřad oznamuje, že z důvodu přerušení dodávky elektrické energie bude uzavřen.

Go to top