Starosta obce svolává veřejné jednání ZO v pondělí 25. 11. 2019 v 18:00 hod. do zasedací místnosti OÚ. Výběr z programu: rozpočtová opatření č. 12/2019, návrh rozpočtu a střednědobý výhled rozpočtu pro Region Židlochovice, schválení odměn členům komisí RO a výborů ZO, schválení vyřazení majetku obce a MŠ a další body dle předloženého programu.


Firma Sansimon s.r.o v Rajhradě přijme kuchaře a pomocného kuchaře do výroby hotových jídel. Nástup možný ihned. Pro bližší informace volejte tel. číslo: 608 683 056 – paní Kučerová


Odborné učiliště Cvrčovice Vás srdečně zve v neděli 24. listopadu 2019 k návštěvě učiliště ve Cvrčovicích, kdy se koná ve školním areále v době od 10:00 do 16:00 VÁNOČNÍ JARMARK. V příjemné vánoční atmosféře můžete nejen shlédnout ukázky vánoční výzdoby, ale i nakoupit výrobky žáků všech oborů, tradiční lidové řemeslné výrobky, bohaté občerstvení – masová pánev, zabijačkové speciality, perníčky, trubičky, frgále, čaje, marmelády, koření, sýrové výrobky, ... Na Vaši návštěvu se těší žáci a zaměstnanci školy.


Město Židlochovice vás zve zítra 23. listopadu na „Pochod rakouských čertů“. Akci bude provázet doprovodný program a vánoční trh.


MYSLIVECKÝ SPOLEK LÍPA OZNAMUJE, ŽE VE DNECH 23. a 30. LISTOPADU BUDE PROBÍHAT HON NA DROBNOU ZVĚŘ. ŽÁDÁME OBČANY, ABY DBALI ZVÝŠENÉ OPATRNOSTI PŘI POHYBU MIMO OBEC !!!

Go to top