Starosta obce svolává veřejné jednání ZO v pondělí 25. 11. 2019 v 18:00 hod. do zasedací místnosti OÚ. Výběr z programu: rozpočtová opatření č. 12/2019, návrh rozpočtu a střednědobý výhled rozpočtu pro Region Židlochovice, schválení odměn členům komisí RO a výborů ZO, schválení vyřazení majetku obce a MŠ a další body dle předloženého programu.


Rodinná nábytkářská firma NÁBYTEK MIKULÍK, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici truhlář pro výrobu nábytku. Nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, individuální ohodnocení, možnost profesního růstu. Požadujeme spolehlivost, manuální zručnost, zodpovědnost. KONTAKT: Petra Venková, mob. 608 746 080, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Firma Sansimon s.r.o v Rajhradě přijme kuchaře a pomocného kuchaře do výroby hotových jídel. Nástup možný ihned. Pro bližší informace volejte tel. číslo: 608 683 056 – paní Kučerová


Odborné učiliště Cvrčovice Vás srdečně zve dne 24. listopadu 2019 k návštěvě učiliště ve Cvrčovicích, kdy se koná ve školním areále v době od 10:00 do 16:00 VÁNOČNÍ JARMARK. V příjemné vánoční atmosféře můžete nejen shlédnout ukázky vánoční výzdoby, ale i nakoupit výrobky žáků všech oborů, tradiční lidové řemeslné výrobky, bohaté občerstvení – masová pánev, zabijačkové speciality, perníčky, trubičky, frgále, čaje, marmelády, koření, sýrové výrobky, ... Na Vaši návštěvu se těší žáci a zaměstnanci školy.


Město Židlochovice vás zve v sobotu 23. listopadu na „Pochod rakouských čertů“. Akci bude provázet doprovodný program a vánoční trh.

Go to top