Penny Market Židlochovice hledá nové kolegyně a kolegy na pozice Zástupce vedoucího  prodejny a pracovníka v obchodě. V případě zájmu také nabídneme možnou práci na brigádu. Nabízíme motivační nástupní mzdu, velmi zajímavé a hodnotné benefity! V případě bližších informací se dostavte přímo na prodejnu, nebo se obraťte na tel.číslo: 725 519 645.


Rodinná nábytkářská firma NÁBYTEK MIKULÍK, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici truhlář pro výrobu nábytku. Nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, individuální ohodnocení, možnost profesního růstu. Požadujeme spolehlivost, manuální zručnost, zodpovědnost. KONTAKT: Petra Venková, mob. 608 746 080, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Firma Sansimon s.r.o v Rajhradě přijme kuchaře a pomocného kuchaře do výroby hotových jídel. Nástup možný ihned. Pro bližší informace volejte tel. číslo: 608 683 056 – paní Kučerová


Český zahrádkářský svaz Nosislav vás srdečně zve v sobotu 16. listopadu od 15:00 hod. na ochutnávku mladých vín, který se koná v Kulturním centru v Nosislavi. Od 18:00 hod. vám zahraje cimbálová muzika Pálinka.


Odborné učiliště Cvrčovice Vás srdečně zve dne 24. listopadu 2019 k návštěvě učiliště ve Cvrčovicích, kdy se koná ve školním areále v době od 10:00 do 16:00 VÁNOČNÍ JARMARK. V příjemné vánoční atmosféře můžete nejen shlédnout ukázky vánoční výzdoby, ale i nakoupit výrobky žáků všech oborů, tradiční lidové řemeslné výrobky, bohaté občerstvení – masová pánev, zabijačkové speciality, perníčky, trubičky, frgále, čaje, marmelády, koření, sýrové výrobky, ... Na Vaši návštěvu se těší žáci a zaměstnanci školy.

Go to top