Penny Market Židlochovice hledá nové kolegyně a kolegy na pozice Zástupce vedoucího  prodejny a pracovníka v obchodě. V případě zájmu také nabídneme možnou práci na brigádu. Nabízíme motivační nástupní mzdu, velmi zajímavé a hodnotné benefity! V případě bližších informací se dostavte přímo na prodejnu, nebo se obraťte na tel.číslo: 725 519 645.


Rodinná nábytkářská firma NÁBYTEK MIKULÍK, hledá nové kolegy do svého týmu na pozici truhlář pro výrobu nábytku. Nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, individuální ohodnocení, možnost profesního růstu. Požadujeme spolehlivost, manuální zručnost, zodpovědnost. KONTAKT: Petra Venková, mob. 608 746 080, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Firma MORACELL, s.r.o. se sídlem v Žabčicích přijme na hlavní pracovní poměr do 3-směnného provozu operátora výroby. Pracovní náplní je obsluha a technická podpora výrobní linky. Požadujeme technickou zručnost, spolehlivost. Nabízíme stravenky, Flexi pass, pololetní a vánoční odměny, 3 dny zdravotního volna, příspěvek na penzijní připojištění, slevy na firemní produkty a další benefity. Nástup možný ihned. Dotazy na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 739 245 447


Zítra 12. listopadu navštíví naši obec prodejce vajec, pan Prokeš. Bude prodávat na parkovišti u letního kina v 9:45 hod. a na Sídlišti v 10:00 hod. Cena vajec je 75,- a 90,-Kč za proložku.

Go to top