Společnost Xella CZ, s.r.o hledá do výrobního závodu v Hrušovanech u Brna nové kolegy na pracovní pozici Operátor výroby. Hlavní náplní práce je manuální práce ve výrobě. Nástup možný ihned. Své životopisy můžete zasílat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte na tel. číslo 720 970 621.


Doktorka Kolářová oznamuje, že se nebude na interní ambulanci v Hrušovanech ordinovat do 2.9. z důvodu dovolené.


Domov se zvláštním režimem Villa Martha v Hrušovanech u Brna přijme do nepřetržitého provozu všeobecnou zdravotní sestru a pracovníka v sociálních službách. Bližší informace na telefonním čísle 532 162 300.


Společnost ADOSA a.s. hledá do svého kolektivu Asistentku vedoucího autobusové dopravy/pokladní na hlavní pracovní úvazek. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B, dobrou znalost PC, ochotu učit se nové věci. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, jízdní výhody, příspěvek na rekreaci,atd. Pro bližší informace prosím kontaktujte: Mgr. Ondřej Dufek, 731 431 900.


MŠ Hrušovany u Brna zve, rodiče dětí přijatých na školní rok 2019/2020, na informativníschůzku, která se koná ve středu 28. 8. 2019 v 16.00 hod. v budově MŠ Havlíčkova.


Fotbalový klub FK 1932 Hrušovany u Brna Vás srdečně zve na Hrušovanský stadion, kde se dnes v 17:30 odehraje pohárový zápas s mužstvem Měnína "A", účastníkem okresního přeboru a zároveň Vás srdečně zveme na fotbalové odpoledne, kdy v sobotu 24.8.2019 odehrajeme "HODOVÉ" mistrovské utkání s mužstvem Podolí u Brna "B". Začátek zápasu je v 15:30 hodin, občerstvení zajištěno na hřišti v místním Sportbaru.

Go to top