Starosta obce svolává veřejné jednání ZO v pondělí 19. 8. 2019 v 18:00 hod. do zasedací místnosti OÚ. Výběr z programu: rozpočtová opatření č. 6, 7, 8/2019, zpráva FV, schválení úvěrové smlouvy, schválení smluv na převod majetku, schválení přijetí daru, včetně darovací smlouvy, schválení vyřazení majetku MŠ a obce a další body dle předloženého programu.


Společnost SUBTERRA, a.s, oznamuje, že do 15. října 2019 bude úplně uzavřen podchod na nádraží k nástupišti. Přístup na nástupiště bude možný pouze od nádražní budovy, z ulice Tyršova bude podchod uzavřen.


Rodinná nábytkářská firma z Vranovic, nabízí volné pracovní místo POMOCNÝ DĚLNÍK – OBSLUHA OLEPOVACÍHO CENTRA. Požadujeme manuální zručnost a fyzickou zdatnost, nabízíme stabilní zaměstnání, firemní benefity. Pro bližší informace volejte na tel.č.: 608 746 080 nebo email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Lékárna v Hrušovanech u Brna oznamuje, že do 25. srpna bude přes poledne čerpat polední pauzu, a to od 12:00 – 12:30hod.      


Doktorka Kolářová oznamuje, že se nebude na interní ambulanci v Hrušovanech ordinovat od 19.8. - 2.9. z důvodu dovolené.

                                                                              

Nahoru