Kategorie obsahuje texty hlášení obecního rozhlasu.

Zasílání Hlášení obecního úřadu na email ve formátu html si můžete objednat prostřednictvím připraveného formuláře zde, nebo případně na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

Vodárenská akciová společnost, a.s. oznamuje, že do 17. 7. 2019 probíhají odečty vodoměrů. V případě nepřítomnosti volejte stav vodoměru na telefon: 547 231 018 nebo 725 596 547, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Klub rybářů Hrušovany u Brna pořádá „Letní rybářskou noc pro radost na rybníku Vodárna.“ Začátek je v pátek 12. 7. 2019 v 18:00 hod., startovné 200,-Kč, konec bude v sobotu 13. 7. 2018 v 8:00 hod.


Místní knihovna oznamuje, že od 15. – 19. července bude, z důvodu čerpání dovolené, uzavřena.                                                                                                                       


Sbor dobrovolných hasičů Hrušovany u Brna si Vás dovoluje pozvat na víkendové hasičské závody konané pod záštitou primátorky Statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové. 11. ročník soutěže „Stovky se Starým Lískovcem Sport“ se uskuteční v sobotu 13. července v běhu na 100 m překážek v kategorii dorostenců a dorostenek. 7. ročník soutěže „60 m se Starým Lískovcem Sport“ pro kategorii přípravek, mladších a starších žáků se uskuteční v neděli 14. července. Pro oba dny je zahájení soutěže v 9 hodin na hřišti za sportovním areálem na ulici Jízdárenská. Budeme se těšit na Vaši podporu v silné konkurenci závodníků z celé republiky.   


Firma MALSPOL s.r.o přijme, v červenci a srpnu, na brigádu 2-3 pracovníky na přípravné malířské a natěračské práce v Židlochovicích a v Brně. Telefonní kontakt 608 707 617.

                                                                                                    

Nahoru