Kategorie obsahuje texty hlášení obecního rozhlasu.

Zasílání Hlášení obecního úřadu na email ve formátu html si můžete objednat prostřednictvím připraveného formuláře zde, nebo případně na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

Klub rybářů Hrušovany u Brna nabízí v roce 2019 pro děti od 6 do 15 let rybářský kroužek, který je určen jak pro pokročilé, tak pro začátečníky. Informativní schůzka pro všechny zájemce proběhne v pátek 25. ledna 2019, v 18:00 hod., v rybářské klubovně. Podrobnější informace podá pan Lukáš Zekl na tel. čísle 728 788 387 nebo na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Myslivecký spolek Lípa Hrušovany u Brna oznamuje, že byl zahájen předprodej vstupenek na Myslivecký ples (16. 2. 2019) v cukrárně u Mašů, na obchodním domě Jiřího z Poděbrad 96 v Hrušovanech. Cena slosovatelné vstupenky je 200Kč.


Spolek Mišlenka, Sokec a Sokol Hrušovany u Brna pořádají Dětský karneval v sobotu 26. 1. 2019 od 14:00 hodin na sokolovně v Hrušovanech u Brna. Těšit se můžete na bohatou tombolu, soutěže o ceny, občerstvení. Vstupné pro děti je 30,-Kč, pro dospělé 50,-Kč.


VAROVÁNÍ PRO OBČANY: Vyzýváme občany ke zvýšené opatrnosti při zabezpečení svých domovů z důvodu několika případů vykrádání rodinných domů. V případě zjištění podezřelého chování či pohybu podezřelých osob, neváhejte kontaktovat policii.

 

Nahoru