Kategorie obsahuje texty hlášení obecního rozhlasu.

Zasílání Hlášení obecního úřadu na email ve formátu html si můžete objednat prostřednictvím připraveného formuláře zde, nebo případně na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

Starosta obce svolává veřejné jednání ZO dnes 18. 3. 2018 v 18:00 hod. do zasedací místnosti OÚ. Výběr z programu: schválení Územního plánu obce, projednání zápisu kontrolního výboru, schválení darovacích smluv a další body dle předloženého programu.


Domov se zvláštním režimem Villa Martha v Hrušovanech u Brna přijme do nepřetržitého provozu všeobecnou zdravotní sestru. Bližší informace na telefonním čísle 532 162 300. Název organizace: Betanie - křesťanská pomoc, z.ú., Domov se zvláštním režimem Villa Martha, Tyršova 173, Hrušovany u Brna 664 62


Gynekologická ambulance MUDr Eva Machačová, Modřice, Benešova 437, zaměstná na trvalý pracovní poměr zdravotní sestru, nebo asistentku. Nástup možný ihned. Požadavky: spolehlivost, práce s počítačem. Nabídka: hlavní pracovní poměr, pracovní doba 33 hod týdně, velmi dobré platové podmínky, čisté pracovní prostředí v nově rekonstruované ambulanci, která je v dosahu MHD Brno. Kontakty: mobil: 604108523, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Společnost FCC Žabčice hledá brigádníka na úklidové práce v areálu i blízkém okolí skládky Žabčice. Jedná se o sběr úletů ze skládky a jiné pomocné práce. Na podmínky práce a finanční ohodnocení se můžete informovat na skládce FCC Žabčice u vedoucího provozu, nebo na telefonním čísle 724 294 577, popřípadě prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


Nově otevíráme bistro PIZZA & FABRIKA v pátek 15.března od 11°°hod. Nabídka: rozvoz pizzy, grilovaných žeber a kuřat, kuřecích křidýlek, smažený sýr a hranolky, tortilly aj. Více na internetových stránkách www.pizza-fabrika.cz nebo objednávejte na telefonu 797805425. Rozvážíme i u vás.


Firma ELEKTRO-KARBAN s.r.o. příjme paní na úklid. Zájemci se mohou hlásit na tel.č.606 70 28 46 nebo osobně na firmě v Židlochovicích, Nádražní 790.


Zítra 19. března navštíví naši obec prodejce vajec, pan Prokeš. Bude prodávat na parkovišti u letního kina v 9:45 hod. a na Sídlišti v 10:00 hod. Cena vajec je 55,- a 75,-Kč za proložku.

Nahoru