Starosta obce svolává veřejné zasedání zastupitelstva obce Hrušovany u Brna, které se bude konat v pondělí 1. října v 18 hodin v Klubu seniorů ve dvoře obecního úřadu. Výběr z programu: schválení kupní smlouvy na výkup pozemku p. č. 564/3, k. ú. Hrušovany u Brna, projednání finanční podpory pro obec Prameny, schválení směrnice obce o provádění veřejných zakázek malého rozsahu, schválení smlouvy o elektronickém zadávání veřejných zakázek a další.


Firma Notino hledá kolegy na hlavní pracovní poměr i brigádu do skladu v Rajhradě u Brna. Nabízíme stabilní práci s výdělkem nad 22 tisíc dle výkonu, speciální Vánoční odměny až 10 tisíc Kč, plně hrazené stravenky, firemní autobus zdarma z Brna a Pohořelic a mnoho dalších benefitů. Pro více informací volejte na tel.530 514 098 nebo navštivte stránku pracujpronas.cz


Moderní strojírenská firma Elakov Production v Nosislavi hledá soustružníky a frézaře. Práce je vhodná i pro absolventy strojírenských oborů. Dále hledá pracovníky na oddělení kontroly a metrologie, tato pozice je vhodná zejména pro ženy. Nástup možný ihned. Zájemci se mohou hlásit přímo ve firmě nebo na tel. čísle: 777 869 834.


Firma VISIBOX přijme do pracovního poměru pracovnici na pozici lisařka a pracovníka na pozici seřizovače. Jedná se o práci ve třísměnném provozu. Jedná se o výrobu potravinářských obalů. Bližší informace na tel. čísle: 605 402 037 nebo přímo ve výrobně v Hrušovanech u Brna na ulici Žižkova 548.


Ze dvora domu v ulici Jiřího z Poděbrad uletěla bílá dospělá kačena. Pokud by o ní měl někdo nějaké informace, ať se ozve na telefonní číslo 724 852 087.

Go to top