TEXTIL MAXi oznamuje otevření nové prodejny oděvů na ulici Komenského 408 v Židlochovicích v prostorách bývalé mototechny. Nabízené zboží tvoří klasické i nadměrné velikosti, a to v rozmezí od čísla 36 až do 64, české i dovozové. Prodejce nabízí například kabáty, šaty, bundy, halenky, kalhoty riflové i společenské a další. Sortiment bude rozšiřován podle potřeb a požadavků zákazníků.


Soukromý prodejce pan Hrabal oznamuje občanům, že bude prodávat v naší obci v úterý 22. prosince živé ryby v době od 10:45 hodin a zdrží se dle zájmu (asi 15 minut) na parkovišti u bývalého letního kina. Ceny prodávaných ryb: kapr I. třída 85 Kč/kg a kapr výběr 95 Kč/kg. Na požádání ryby zabije a vykuchá zdarma.


Firma HDP Trading s.r.o. se sídlem v Otnicích přijme do provozu kovovýroby pracovníka do trvalého pracovního poměru na obsluhu pásové pily na kov a svářeče pro svařování metodou MIG. Požaduje praxi v oboru. Dále přijme zámečníky pro sestavování ocelových konstrukcí. Požadována je praxe a nutná znalost výkresové dokumentace. Firma nabízí nadstandardní platové podmínky. Kontaktní osoba: Ing. Petr Pokorný, tel. 774 429 479.

Go to top