Upozorňujeme občany, že z důvodu zavedení mimořádného opatření proti šíření onemocnění COVID-19 se až do odvolání zakazují veškeré akce s účastí přesahující 100 osob. Dále informujeme, že se zakazuje osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních a také osobní přítomnost studentů na studiu na vysoké škole. Pro další informace sledujte informace na webu obce.


Fotbalový klub FK 1932 Hrušovany u Brna informuje, že z důvodu nařízení vlády se sobotní fotbalový ples odkládá na neurčito. O náhradním termínu bude FK 1932 v předstihu informovat.


Oblastní charita Rajhrad hledá pečovatelky pro zajištění provozu hospice sv. Josefa a Chráněného bydlení sv. Luisy. Podmínkou je dokončené základní vzdělání, výhodou kvalifikace pracovníka v sociálních službách. Kurz je možné doplnit v průběhu zaměstnání. Dále hledá zdravotní sestry pro mobilní hospic sv. Jana a charitní ošetřovatelskou službu a fyzioterapeuty. Informace k volným pracovním místům jsou na webu rajhrad.charita.cz nebo na telefonním čísle 737 220 085.


Oblastní charita Rajhrad hledá pečovatelky pro zajištění provozu hospice sv. Josefa a Chráněného bydlení sv. Luisy. Podmínkou je dokončené základní vzdělání, výhodou kvalifikace pracovníka v sociálních službách. Kurz je možné doplnit v průběhu zaměstnání. Dále hledá zdravotní sestry pro mobilní hospic sv. Jana a charitní ošetřovatelskou službu a také fyzioterapeuty. Informace k volným pracovním místům jsou na webu rajhrad.charita.cz nebo na telefonním čísle 737 220 085.


Firma JUKKA bude prodávat v pondělí 16.března 2020 v 10:30 - 11:30 na parkovišti letního kina v Hrušovanech u Brna ovocné a okrasné stromky a keře k jarní výsadbě. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.


Společnost MONTGAS oznamuje, že bude v naší obci provádět odečty plynoměrů v termínu od 10. 3. do 16. 3., a žádá, aby v případě nepřístupných plynoměrů občané umístili zapsaný stav na viditelné místo.


Firma KOLINOX s.r.o. ve Vojkovicích hledá uklízečku na zkrácený úvazek a dále zámečníka na plný úvazek. Nástup možný ihned, kontakt na tel. 724 112 077 nebo osobně na adrese Kolinox s.r.o., Hrušovanská 24, 667 01 Vojkovice.

Go to top